Sociální sítě

Články kategorie Sociální sítě

Marketing na sociálních sítích: Důležitost placení za propagaci

Pokud jste podnikatel, víte, že sociální média jsou mocným nástrojem pro oslovení nových lidí a rozvoj vašeho podnikání. Možná si ale neuvědomujete, že k jejich skutečnému využití musíte být ochotni za ně zaplatit. Čísla organického dosahu, o kterých se mluví, jsou z velké části mýtus. Pokud chcete, aby vaše příspěvky viděli vaši potenciální klienti, musíte je podpořit určitou finanční částkou.

Jak vytvořit poutavý magnet

Je úžasné, jak velký vliv může mít pár slov na to, zda někdo čte váš obsah nebo ne. Když vytváříte magnet pro své podnikání, musíte pečlivě zvážit, jaká slova používáte, abyste přilákali přesně to publikum, které je vaší cílovou skupinou, přiměli je zastavit se a váš magnet zhlédnout. V tomto příspěvku na blogu prozkoumáme, jak takový magnet udělat.

Jak budovat lepší vztahy se svými zákazníky díky automatizaci

Ve světě marketingu může být automatizace mocným nástrojem. Jednou z nejdůležitějších věcí, kterou může automatizace udělat, je budování vztahů s potenciálními zákazníky. Není žádným tajemstvím, že zákazníky je potřeba kontaktovat 8–12krát, než se rozhodnou pro nákup. S automatickými emaily, chatboty a dalšími nástroji pro zasílání zpráv můžete vytvořit nepřetržitou konverzaci, která udrží potenciální zákazníky v kontaktu a nabídne jim přesně takové informace, o které se zajímají.

Jak využít automatizaci marketingu k růstu vašeho podnikání

Společnosti a podnikatelé, kteří implementovali nástroje pro automatizaci marketingu, zaznamenali nárůst počtu kvalifikovaných potenciálních zákazníků až o 465 procent. Představte si, co by to mohlo znamenat pro vaše podnikání! Pojďme si rozebrat různé části marketingové automatizace a jak vám může pomoci dosáhnout těchto působivých čísel.

Proč je nutné platit za marketing na sociálních sítích

Máte nastavený marketing na sociálních sítích a pravidelně do něj investujete peníze? Využíváte tak potenciálu sociální media naplno? Pokud chcete, aby vaše příspěvky byly vidět a abyste získali nové zákazníky, musíte za ně zaplatit. Možná si myslíte, že to není fér, nebo dokonce brečíte, jak jsou ty sociální sítě hrozné. Chytrý podnikatel se však umí přizpůsobit tomu, co se aktuálně děje, a hledá nové způsoby, jak nejen přežít, ale hlavně, jak dál rozvíjet své podnikání. Přečtěte si tento článek do konce, abyste znali důvody, proč finančně podpořit váš marketing na sociálních sítích.

Jak zvýšit organický dosah na sociálních sítích

Organický dosah příspěvků na sociálních sítích (tj. dosah bez podpory reklamy na sociálních sítích) je na historickém minimu. Aktuální číslo se pohybuje kolem 4 %. To znamená, že pokud máte například tisíc fanoušků, příspěvek, který zveřejníte, uvidí jen asi 40 z nich. Zbytek ho uvidí pouze v případě, že navštíví váš profil.

Už víte, jestli přežije Vaše podnikání příštích 24 měsíců?

Stále mě překvapuje, kolik podnikatelů a majitelů firem podléhá krásné iluzi, že s rozvolněním po „pandemii“ se vše vrátí do starých časů a jejich podnikání bude možné dělat jako dřív....