Jak jsem zavedl chatboty do MLM podnikání a co to způsobilo..

Všechno začalo tím, že jsem dostal zakázku pro dvě společnosti, které měly zájem o využití chatbotů pro práci svých struktur. Vždy jsem působil v tradičním podnikání a musel jsem tedy nastudovat způsoby, jak vlastně MLMáci fungují, jakým způsobem celý síťový systém podnikání pracuje a co jsou největší problémy těchto podnikatelů.

Tak došlo k tomu, že jsem pomohl nasadit chatboty do MLM firem. A způsobilo to neuvěřitelné výsledky. Tady je ukázka několika grafů z chatbotů:

Obrovské nárůsty počtu uživatelů a kontaktů, kteří díky chatbotům dostali informace o možnostech spolupráce, nabídky produktů apod. Rekord byl, že v rámci jedné struktury, kde byl chatbot nasazen se udělalo více jak 400 nových registrací za dva měsíce. To jsou úžasná čísla!

No a tak přede mnou vyvstal nový úkol. Zjistil jsem totiž, že MLMáci v podstatě neumí pracovat na sociálních sítích. Dal jsem si tedy za úkol je to naučit a hlavně umožnit jim využívat automatizaci a chatbota.

3krokový systém automatického náboru lidí a budování sítě

A tak vlastně vzniknul systém, kterému jsem dal název 3krokový systém automatického náboru lidí a budování sítě. V podstatě tento systém revolučním způsobem zapojuje roboty do MLM podnikání, což umožňuje oslovit mnohem větší skupinu lidí a ušetřit obrovské množství času! A také přestat poslouchat „NE“, protože chatbot lidi filtruje a tak podnikatel už mluví jen se skutečnými zájemci.

No a tak jsem se stal spoluautorem kurzu Jak dělat MLM Online na Automat, který během 3 měsíců absolvovalo rekordních, více jak 8 000 podnikatelů. A následně jsem se rozhodl vytvořit šablonu, kterou dokáže ovládat každý a jeho prací bude jen si šablonu nainstalovat a podle svého podnikání si doplnit texty a obrázky. Jako první jsem se rozhodl zaměřit právě na podnikatele v MLM a vytvořil jsem produkt Šablona robota pro MLM a k tomu doprovodný instalační kurz.

Mohl jsem tak dát k dispozici robota, kterého může využívat opravdu každý. Ať je to maminka na mateřské nebo nováček, ať je to produktové MLM nebo zaměřené na služby.

Zajímá Vás, jak celý 3krokový systém fungujejak využít tuto úžasnou strategii pro Vaši práci na sociálních sítích? Chcete vidět, jak takový chatbot v síťovém podnikání funguje a získat představu, jak může automatizace pomoci razantně zlepšit Vaše výsledky? Právě teď se můžete ZDARMA přihlásit na speciální seminář, kde se vše naučíte a uvidíte přímo v praxi.

Zajistěte si svoje místo hned teď ->> ZDE << a vyzvedněte si také skvělý dárek, díky kterému odhalíte chyby, které Vám brání v úspěchu!

Tagy:
je Prodejní stratég a konzultant značek. Pomáhá podnikatelům a firmám zvyšovat počty zákazníků a generovat vyšší příjmy za kratší čas díky online marketingovým strategiím s využitím automatizace a konverzačních chatbotů. Je považován za jednoho z největších odborníků na tvorbu Chatbotů v ČR a SR, má oficiální status Messenger Marketing Expert od společnosti Manychat a je také označován jako Král chatbotů. Jeho motto: "Pracuji na tom, abyste Vy, mohli odpočívat.."
Komentáře
 1. Mark napsal:

  Thanks for your blog, nice to read. Do not stop.

 2. יש להכין את האווירה וההכנה הנפשית והגופנית, לפני שמתחילים עם עיסוי מפנק
  בירושלים . אני יהיה יש ליווי ביפו לי
  כבר חסם את נערות ליווי ביפו המספר שלו מהטלפון
  שירותי ליווי שלי, שזה הוא המשיך לקרוא.
  דוברות שפות זרות. לא רק שהנערות דוברות שפות זרות, ניתן גם
  למצוא נערות ליווי ממדינות זרות אשר
  במקרים רבים יכולות להתאים יותר לאופי האירוע.

  ישנם כאלה אשר מחפשים עיסוי יותר מקצועי … אם הגעתם ישר לקליניקה בירושלים אשר בה
  הזמנתם עיסוי מפנק בתל אביב ישר מהעבודה, תהיה לכם
  אפשרות להתקלח בקליניקה בירושלים ולהתחיל עם עיסוי מפנק בירושלים תוכלו לבחור איזה או גבר שיבצעו עבורכם את העיסוי.
  אצלי העיסוי הוא ברמה הכי גבוהה שיש.
  מחפשת מישהי בוגרת, ברמה ובראש שלך ?
  האמת היא שהרבה אנשים יכולים להרוויח
  מעיסוי ספורט קבוע, מאצנים שמחפשים להתגבר על
  נקעים קלים לשחקני כדורסל שרוצים
  להפחית את הסיכון לפציעה. העיסוי המפנק מציע
  מגוון של יתרונות לספורטאים ובין היתר מסייע להפחית את משך ההתאוששות של הגוף בין
  אימון אחד למשנהו, משפר את
  הפעילות האתלטית של המתאמן, מסייע למנוע היווצרות
  של פציעות על ידי שיקום הגוף מהר יותר בין אימון לאימון ומייעל משמעותית את מהלך ההחלמה
  של הספורטאי לאחר פציעה או חבלה.

 3. I was very pleased to uncover this site. I wanted to thank you for ones time for this particularly wonderful read!! I definitely liked every bit of it and I have you bookmarked to see new stuff on your blog.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.